1. Registracija

Norėdami sukurti savo paskyrą Artzena.lt svetainėje, pasirinkite nuorodą Prisijungti ir suveskite savo duomenis. Prisiregistravę klientai gali matyti savo užsakymų istoriją, redaguoti savo registracijos ir pristatymo duomenis.

2. Užsakymas

2.1.Norėdami užsisakyti prekę, spauskite ĮDĖTI Į KREPŠELĮ mygtuką, esantį šalia Jūsų žiūrimos prekės. Tuomet spauskite KREPŠELIS – taip pasieksite savo užsakytas prekes. Jeigu esate naujas pirkėjas, būsite paprašytas įvesti informaciją apie save. Mūsų itin greitos registracijos puslapį užpildysite lengvai ir nesugaišdami daug laiko. Tuomet tęskite užsakymo operaciją mokėjimo puslapiuose.

3. Pirkimo-pardavimo sutartis ir jos sudarymas

3.1.   Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje pasirinkęs norimą prekę arba suformavęs prekių krepšelį, nurodęs visus būtinus duomenis ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką

„Užsakyti“.

4. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

4.1. Visos kainos nurodytos eurais. Pardavėjas neatsako už valiuotos kursą ar jo pokyčius, įvykdytus  Pirkėjo vietos banko, eurų keitimo į Pirkėjo vietinę valiutą metu.

4.2. Mokėjimai valdomi per „OPAY.lt“ arba bankiniu pavedimu.

4.3. Neapmokėjus užsakymo per 24 valandas, užsakymas anuliuojamas.

5. Pardavėjo pareigos

5.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar, kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.

5.2.  Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę arba panašią, o Pirkėjui, atsisakius priimti prekės analogą ar panašią prekę, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą.

5.3. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų.

6. Pirkėjo pareigos

6.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti, sudarant sutartį) ir priimti užsakytas prekes.

6.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

6.3. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

7.Prekių kokybės garantija

7.1. Pardavėjas garantuoja, kad visų Prekių kokybė atitinka Lietuvos Respublikoje nustatytus ir gamintojo deklaruojamus standartus, o jeigu tokių standartų nėra – įprastinius reikalavimus, keliamus Prekių pardavimui mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje. Prekės yra prekinės išvaizdos, pakuotės yra nepažeistos, tvarkingai supakuotos.

7.2.Pirkėjas supranta, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali ne visiškai atitikti realų prekių dydį, formą ir spalvą dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už neatitikimus neatsako.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.